Оберіть мову:   укр   рос  
Продукція Информація Про компанію
 
Can't connect to db!

Всі новини >>
 
   

Гарантія на продукцію ANSMANN

Сервісний центр:
http://www.its.com.ua/
info@its.com.ua
(044) 456-8291
(044) 456-6389

Гарантія на зарядні пристрої ANSMANN - 3 роки.

Гарантія на акумулятори ANSMANN - 2 роки.

Адреси пунктів прийому сервісного центру

 

Правила експлуатації товару

Перед використанням нової акумуляторної батареї (АБ) необхідно провести її повний заряд в зарядному пристрої. Перевірте технічні характеристики зарядного пристрою на сумісність і можливість використання даного типу АБ. Щоб АБ відповідав зазначеним на упаковці характеристикам, необхідно провести декілька повних циклів заряду і розряду АБ. АБ необхідно використовувати при кімнатних температурах і рекомендовано в зарядних пристроях фірми Ansmann АГ. 

Дотримуйтесь полярності АБ при заряді і використанні. Зберігати АБ необхідно в сухому прохолодному місці, перед зберіганням АБ рекомендується повністю зарядити. Зберігати АБ необхідно окремо від пристроїв, в якому вони використовуються. Не робіть коротке замикання контактів АБ, це може привести до його руйнування. Не кидайте АБ у вогонь! Зберігайте дану упаковку протягом усього гарантійного строку.

Гарантійні зобов'язання

Ансманн АГ гарантує відповідність товару технічним характеристикам, зазначеним на упаковці товару за умови дотримання споживачем правил експлуатації.

Протягом гарантійного терміну, споживач має право на безкоштовне технічне обслуговування товару, а у разі виявлення недоліків - на безкоштовний ремонт або заміну товару або повернення його вартості згідно з вимогами Закону України "Про захист прав споживачів".

У разі, якщо протягом гарантійного терміну товар експлуатувався з порушенням правил експлуатації або споживач не виконував рекомендацій підприємства, що виконує роботи з гарантійного обслуговування товару, ремонт провадиться за рахунок споживача.

Ансманн АГ гарантує можливість використання товару за призначенням протягом терміну служби.

Гарантія не поширюється на наступне:

  • Звичайний знос товару в процесі експлуатації;
  • Якщо Гарантійний талон нерозбірливо заповнений або присутні виправлення;
  • Якщо неможливо ідентифікувати товар (відсутнє зовнішнє маркування товару або воно нерозбірливе);
  • Недоліки, що виникли після використання товару спільно з іншим виробом, не може бути використаний з даним товаром;
  • Механічні, термічні та інші пошкодження товару;
  • Недоліки або пошкодження товару, що виникли в результаті забруднення товару (ворс, пісок, насіння, тютюн, комахи, таргани, пил, волога, рідини і т.д.);
  • Недоліки, що викликані форс-мажорними обставинами, нещасними випадками, навмисними або необережними діями споживача або третьої сторони (осіб).
  • Коли товар був розкритий або модифікований або відремонтований не уповноваженим сервісним центром; 
 ПІДПИСКА НА НОВИНИ
 
Продукція Информація Про компанію Новини Контакти