Оберіть мову:   укр   рос  
Продукція Информація Про компанію
 

Компанія Ansmann відзначена премією«Würth Future»
З 22 по 24 січня 2013 відбувся Третій німецький конгрес Лідерів Світового Ринку (World Market Leaders).

Акумулятори Махе plus: готові до використання відразу після покупки
Одним з основних недоліків елементів живлення, що перезаряджаються в порівнянні зі звичайними лужними або літієвими акумуляторами є той факт, що їх не...

Типи сучасних батарей і особливості їх експлуатації
Передісторія Електрична батарея - це автономна хімічна система, що виробляє електроенергію.

Всі новини >>
 
 
Батарейка на 10 років
 


Комерційне виробництво простих літієвих елементів почалося ще в сімдесятих роках минулого століття. Однак перші літієві батареї були дуже дорогими, в результаті сфера їх застосування була обмежена військовою промисловістю і деякими іншими специфічними галузями. У 90-х роках літієві батарейки вже масово використовувалися в фото-та відеоапаратурі, медичних приладах, вимірювальному обладнанні і т. д.

У чому перевага літієвих батарей в порівнянні з популярними лужними і цинковими батареями? Серед основних їх достоїнств: тривалий термін зберігання (втрата ємності після п'яти років зберігання мізерно мала) і робота в широкому діапазоні температур. Крім того, літієва батарея на 35% легше в порівнянні з лужним елементом і забезпечуює велику питому енергію. Таким чином, літієві елементи ідеальні для переносних або мініатюрних пристроїв, які споживають малі та середні струми і вимагають джерел струму з тривалим терміном зберігання та роботою в широкому діапазоні температур.

Компанія Ansmann вперше в індустрії випустила літієві батареї розміру Micro AAA, Mignon AA і 9V Block. Нове покоління батарей призначене як для використання в області високих технологій, так і для щоденного застосування, мають потрійний потенціал потужності в порівнянні з лужними батареями. Відповідно, така батарейка в сім разів потужніше звичайної цинкової. Крім того, літієві батареї від Ansmann можуть зберігатися без використання вдвічі довше традиційних, тобто фактично 10 років.

Додатковою і дуже важливою у певних випадках перевагою нової літієвої технології є можливість застосування батарейки в температурному діапазоні від -40 ° C до +60 ° C. Таким чином, літієві елементи Ansmann є ідеально пристосованими для використання поза приміщеннями (метеорологічні станції, термометри та ін.)

Нині ANSMANN пропонує літієві батареї розміру AAA, AA, 9V-block і CR-123A.