Оберіть мову:   укр   рос  
Продукція Информація Про компанію
 

Компанія Ansmann відзначена премією«Würth Future»
З 22 по 24 січня 2013 відбувся Третій німецький конгрес Лідерів Світового Ринку (World Market Leaders).

Акумулятори Махе plus: готові до використання відразу після покупки
Одним з основних недоліків елементів живлення, що перезаряджаються в порівнянні зі звичайними лужними або літієвими акумуляторами є той факт, що їх не...

Типи сучасних батарей і особливості їх експлуатації
Передісторія Електрична батарея - це автономна хімічна система, що виробляє електроенергію.

Всі новини >>
 
 
Компанія Ansmann відзначена премією«Würth Future»
 

З 22 по 24 січня 2013 відбувся Третій німецький конгрес Лідерів Світового Ринку (World Market Leaders). На конгресі були присутні представники політики та промислової галузі Німеччини, у тому числі федеральний міністр економіки Німеччини Філіп Реслер, а також прем'єр-міністр федеральної землі Баден-Вюртемберг Вінфрід Кречманн.

Всесвітньо відома холдингова компанія, фахівець у сфері кріпильних матеріалів «Adolf Würth» (Адольф Вюрт) і журнал «Produktion» нагородили переможця довгоочікуваної премією «Würth Future». За нагороду в 10,000 євро змагалися компанії середньої величини, але досить успішні на міжнародному рівні. Ці компанії продемонстрували свій швидкий і постійний ріст і розширили сферу продажів по всьому світу. Крім того, ці компанії мають зразкову культуру управління, інноваційний потенціал і фінансову стабільність. У цьому році журі обрало переможцем компанію Ansmann, яка була заснована у комуні Ассамштадт (Баден-Вюртемберг) і спеціалізується в області мобільних рішень для промисловості і торгівлі.

Засновник і президент компанії, Едгар Ансманн і два члени ради директорів Маркус Фюрст і Георг Шіффердекер отримали нагороду під час гала вечері 23-го січня. У своєму виступі, голова Центрального Управління компанії Würth Group Роберт Фрідманн висловив своє захоплення з приводу широкого асортименту інноваційних товарів компанії Ansmann.

«Завдяки вашому прекрасному розумінню того, що потрібно споживачеві, ваша компанія демонструє постійне зростання і оборот товару з часів її заснування в 1991 році», - так Фрідманн висловився щодо вдалої появи багатьох нових товарів. «Будучи фахівцем у сфері енергоносіїв, ви усвідомили потенціал цього ще не зайнятого сегмента ринку».

«Ми розцінюємо цю нагороду як визнання нашої успішної діяльності та мотивацію для подальшої роботи», - говорить Маркус Фюрст. «Цією нагородою ми хочемо надихнути підприємців продовжувати свою успішну роботу, зберігати холоднокровність навіть у важкі часи і сміливо дивитися вперед», - заявив Фрідманн.

Журі відзначило значний розвиток компанії Ansmann. З 2000 року вона збільшила свій грошовий оборот більш ніж в 4 рази: з 11 до 47,9 мільйонів євро. І що ще досить вражаюче - це те, що компанія має високий коефіцієнт забезпеченості власними коштами, близько 70 відсотків. Ansmann самостійно фінансує свій розвиток.

Журі також було вражене тим, що співробітники задіяні в роботі компанії. З тих пір як корпорація перетворилася в акціонерне товариство, співробітники отримали право придбати її активи. Ці довготривалі стосунки будуються на основі взаємної довіри, а це говорить красномовніше, ніж будь-які слова про культуру компанії Ansmann, яка характеризується відкритістю, чесністю і справедливістю.


На фото зліва направо: Робет Фрідман (глава Центрального Управління компанії Würth Group), Доктор Вальтер Дерінг (колишній міністр економіки землі Баден-Вюртемберг), Георг Шіффердекер (член ради директорів компанії Ansmann AG), Вінфрід Кречманн (прем'єр-міністр федеральної землі Баден-Вюртемберг), Едгар Ансманн (президент компанії Ansmann AG), Маркус Фюрст (член ради директорів компанії Ansmann AG), Клаус Вільк (заступник головного редактора журналу «Produktion»), професор, доктор наук Бернд Фенор (голова журі), Едуард Альтманн (головний редактор журналу «Produktion»).