Оберіть мову:   укр   рос  
Продукція Информація Про компанію
 

Компанія Ansmann відзначена премією«Würth Future»
З 22 по 24 січня 2013 відбувся Третій німецький конгрес Лідерів Світового Ринку (World Market Leaders).

Акумулятори Махе plus: готові до використання відразу після покупки
Одним з основних недоліків елементів живлення, що перезаряджаються в порівнянні зі звичайними лужними або літієвими акумуляторами є той факт, що їх не...

Типи сучасних батарей і особливості їх експлуатації
Передісторія Електрична батарея - це автономна хімічна система, що виробляє електроенергію.

Всі новини >>
 
 
Акумулятори Махе plus: готові до використання відразу після покупки
 

Одним з основних недоліків елементів живлення, що перезаряджаються в порівнянні зі звичайними лужними або літієвими акумуляторами є той факт, що їх не можна використовувати відразу після покупки. Як правило, в інструкції експлуатації будь-якого акумулятора настійно рекомендується повністю зарядити його перед першим використанням. Крім того, акумулятори, як правило, продаються майже розрядженими, тому до негайного застосування в будь-якому випадку непридатні. Однак процес зарядки, по-перше, віднімає як мінімум кілька годин, по-друге, далеко не завжди під рукою є зарядний пристрій та мережа 220В. Щоб зробити застосування акумуляторів більш зручним, компанія Ansmann розробила нову спеціальну технологію виробництва елементів живлення, що перезаряджаються завдяки яким їх можна використовувати відразу після покупки.

Продукти Ansmann, відзначені маркою Махе plus, поєднують переваги лужних (alkaline) батарейок і NiMH-акумуляторів, оскільки можуть зберігатися до одного року практично без втрати заряду. Після 12 місяців зберігання ємність цих елементів живлення нового покоління скоротиться лише на 12-15%. (Див. графік). Таким чином, продукти Махе plus готові до роботи відразу після покупки!


Крім низького саморозряду, важливою перевагою даних акумуляторів є збільшена ємність - приблизно на 20%. Продукти під маркою Махе plus, як і інші NiMH-акумулятори Ansmann, не мають ефекту пам'яті, крім того, їх можна перезаряджати до 1000 разів.


Щоб вибрати продукти Ansmann, випущені по технології нового покоління, зверніть увагу на упаковку - інноваційні акумулятори помічені логотипом Махе plus. Компанія виробляє ці елементи живлення у форм-факторі ААА, АА, C і D. У комплект входить 2 або 4 батареї у блістерній упаковці.