Оберіть мову:   укр   рос  
Продукція Информація Про компанію
 

Компанія Ansmann відзначена премією«Würth Future»
З 22 по 24 січня 2013 відбувся Третій німецький конгрес Лідерів Світового Ринку (World Market Leaders).

Акумулятори Махе plus: готові до використання відразу після покупки
Одним з основних недоліків елементів живлення, що перезаряджаються в порівнянні зі звичайними лужними або літієвими акумуляторами є той факт, що їх не...

Типи сучасних батарей і особливості їх експлуатації
Передісторія Електрична батарея - це автономна хімічна система, що виробляє електроенергію.

Всі новини >>
 
 
Як вибрати зарядний пристрій: поради та рекомендації
 

Чому не можна використовувати однин і той самий зарядний пристрій для всіх типів акумуляторів? Справа в тому, що, залежно від типу і хімічного складу акумулятори вимагають різної вхідної напруги, різного струму заряду і різною технологію підзарядки. Наприклад, свинцево-кислотні, літій-іонні і літій-полімерні акумулятори не мають горезвісного ефекту пам'яті, в той час як нікель-кадмієвим та нікель-металлогідрідним батареям притаманний цей недолік. Іншими словами, останніх два типи батарей оптимально перезаряджати тільки після їх повної розрядки, в іншому випадку ємність елементів через кілька циклів помітно зменшитися. У той же час свинцево-кислотні елементи не рекомендується розряджати повністю, так вони можуть вийти з ладу. Крім того, багато батарей «бояться» надмірного перезаряду, це скорочує їх термін служби.

Як правило, на ЗП сегмента low-end вказується необхідний час заряду в годинах для батарей різної ємності. Однак у реальному житті споживачі рідко стежать за тим, щоб акумулятори експлуатувалися за всіма правилами, нерідко елементи вставляються в ЗП лише частково розрядженими і виймаються не до кінця зарядженими. Додайте сюди випадкову установку батарей з неправильною полярністю (переполюсовку), перевантаження від занадто великого струму заряду і надмірно тривалий час зарядки - і ви отримаєте помітне, якщо не кардинальне скорочення терміну служби акумуляторів. Висновок наступний - щоб акумулятори працювали довго і надійно, необхідно правильно підібрати зарядний пристрій.

Відразу відзначимо, що більшість недорогих зарядних пристроїв класу noname (які доступні за ціною менше $ 10) має сенс застосовувати тільки для таких же недорогих батарей. Як правило, дешеві ЗП не мають захисту проти неправильної полярності, не можуть правильно визначити струм заряду, необхідний для акумуляторів, не обладнані функцією контролю. У кращому випадку батареї будуть просто погано заряджені, в гіршому - вони можуть бути взагалі пошкоджені. Більш того, якщо заряджати акумулятори неякісними ЗП, вони прослужать тільки 25-50 циклів перезарядки замість стандартних 1000 (і то за умови, що вони не були пошкоджені зарядним пристроєм). Саме тому такі ЗП називають «вбивцями батарей».


Реклама Яндекс

По-настоящему комфортный сервис - это заказ междугороднее такси онлайн. Довольно легко организовать междугородние поездки. Всего несколько минут посвятите предварительному заказу такси онлайн - и вы сможете не переживать об отсутствии встречающих в пункте прибытия.

Такси Одесса

Аюрведический эликсир молодости проверенный веками!


Чаванпраш— это один из наиболее известных древних целебных препаратов, благотворное действие которого подтверждено многотысячелетней историей.

Чаванпраш рекомендован в качестве средства для профилактики и комплексного лечения. Чаванпраш стимулирует иммунную систему организма.

Чаванпраш

Які бувають зарядні пристрої

ЗП відрізняються по форм-фактору та типом установлених батарей для зарядки, по здатності одночасно заряджати різні типи елементів, можливості окремо заряджати кожен акумулятор незалежно від інших, і за наявністю функцій автоматизації процесу заряду. До речі, саме останній фактор відіграє найбільш важливу роль, якщо потрібна тривала і надійна робота акумуляторів. Справа в тому, що високоякісні зарядні пристрої оснащені мікропроцесором і здатні автоматично визначати тип батареї і підбирати найбільш оптимальний режим зарядки, завжди обладнані захистом проти неправильної полярності (наприклад, серія ANSMANN BASIC) і навіть знаходять несправні батареї (моделі DIGI CHARGER PLUS, DIGI CHARGER VARIO ).

Просунуті ЗП заряджають навіть наполовину виряджені акумулятори, крім того, завдяки функції refresh / discharge, вдається уникнути ефекту пам'яті для NiCd-елементів. Вони економлять час і прості у використанні. Якщо акумулятори були вставлені в ЗП в різний час, ці пристрої показують, коли елементи живлення повністю заряджені і здатні детектувати несправні батареї.


Зарядний пристрій BASIC 4 PLUS дозволяє заряджати від одного до чотирьох NiCd / NiMH акумуляторів розміру АА, ААА, і одного акумулятора типу «Крона».

Крім того, функція безперервної підзарядки малим струмом дозволяє зберігати акумулятори в зарядному пристрої до тих пір, поки вони не знадобляться. При цьому акумулятори будуть завжди повністю заряджені і готові до використання без втрати ємності та надмірної перезарядки (наприклад, серія ANSMANN POWERline).

Окремо стоять зарядні пристрої для надшвидкої зарядки акумуляторів (Серія Digi-speed). Ці ЗП, використовуючи потужний струм заряду і постійний мікропроцесорний контроль, здатні заряджати батареї високої місткості всього за одну годину. Оскільки при високій потужності струму акумуляторні елементи досить сильно нагріваються, вбудований вентилятор забезпечує відведення тепла і запобігає нагрівання самого пристрою і батарей.


Універсальний зарядний пристрій DIGI CHARGER VARIO PRO з РК-дисплеєм для більшості Li-Ion, Li-Pol акумуляторів та акумуляторів розміру АА / ААА. Має систему виявлення несправних елементів.

Підведемо підсумки. Отже, якщо ви купили високоємні фірмові акумулятори, наприклад для фотокамери, настійно не рекомендуємо вам економити на купівлі ЗП. Дешевий зарядний пристрій «уб'є» ваші дорогі батареї за 50-100 циклів, в той час як використання якісного сучасного ЗП не тільки максимально продовжить термін служби батарей, але і дозволить «вичавити» з них максимум в процесі експлуатації.