Оберіть мову:   укр   рос  
Продукція Информація Про компанію
 

Компанія Ansmann відзначена премією«Würth Future»
З 22 по 24 січня 2013 відбувся Третій німецький конгрес Лідерів Світового Ринку (World Market Leaders).

Акумулятори Махе plus: готові до використання відразу після покупки
Одним з основних недоліків елементів живлення, що перезаряджаються в порівнянні зі звичайними лужними або літієвими акумуляторами є той факт, що їх не...

Типи сучасних батарей і особливості їх експлуатації
Передісторія Електрична батарея - це автономна хімічна система, що виробляє електроенергію.

Всі новини >>
 
 
У чому переваги технологи ZEROWATT і чому за нею майбутнє?
 

Калькулятор економії >>>

Що таке електроенергія режиму очікування?

Це електроенергія, споживана пристроєм, коли він вимкнений за допомогою дистанційного керування, але все ще підключений до мережі електроживлення. При цьому зазвичай, але не обов'язково, горить світлодіод-індикатор, який показує, що пристрій перебуває в «сплячому» режимі.

Чому саме ZEROWATT?

Пристрої в режимі очікування в таких країнах як Німеччина споживають близько 20 млрд. кВт електроенергії на рік, що становить від 10 до 20% від загального обсягу споживаної електроенергії в домашньому використанні. Економія досить значної суми грошей може бути легко досягнута при виключенні втрат на режим очікування. Пристрої ANSMANN з технологією ZEROWATT розроблені для збереження як електроенергії, так і навколишнього середовища. Експерти підрахували, що зниження споживання електроенергії в режимі очікування може зменшити емісію вуглекислого газу в атмосферу на 20 млн. тонн на рік.

Як це працює?

Пристрій з підтримкою технології ZEROWATT автоматично повністю відключає від мережі електроживлення електроприлади, що знаходяться в режимі очікування (standby). Наприклад, зарядний пристрій з підтримкою технології ZEROWATT автоматично відключається від мережі електроживлення після закінчення зарядки. Інтелектуальні енергозберігаючі електророзетки з таймером вимикання і технологією ZEROWATT автоматично відключаються від мережі електроживлення по закінченні заданого часу роботи. ANSMANN також випускає розетки з дистанційним управлінням, які можуть автоматично переривати ланцюг електроживлення, якщо кінцевий пристрій перебуває більше 1 години в робочому режимі без отримання інфрачервоного сигналу з керуючого ДУ.


Зарядні пристрої з функцією ZEROWATT автоматично відключаються від мережі електроживлення після закінчення зарядки.

Подібні пристрої ідеальні для підключення побутової техніки, наприклад, таких як телевізори, обігрівачі, пральні або сушильні машини, фени, праски електричні, комп'ютерна техніка, освітлювальне обладнання.


Інтелектуальні енергозберігаючі розетки з технологією ZEROWATT автоматично відключаються від мережі електроживлення по закінченні заданого часу роботи.

Енергозберігаючі розетки електроживлення з технологією ZEROWATT допомагають уникнути непотрібного споживання електроенергії в режимі очікування і забезпечити більш безпечне використання електричних приладів, відключаючи їх від електромережі на час, коли вони не використовуються.