Оберіть мову:   укр   рос  
Продукція Информація Про компанію
 

Компанія Ansmann відзначена премією«Würth Future»
З 22 по 24 січня 2013 відбувся Третій німецький конгрес Лідерів Світового Ринку (World Market Leaders).

Акумулятори Махе plus: готові до використання відразу після покупки
Одним з основних недоліків елементів живлення, що перезаряджаються в порівнянні зі звичайними лужними або літієвими акумуляторами є той факт, що їх не...

Типи сучасних батарей і особливості їх експлуатації
Передісторія Електрична батарея - це автономна хімічна система, що виробляє електроенергію.

Всі новини >>
 
 
EUP - 2005/32/EC - директива для пристроїв, що використовують електроенергію
 

Для захисту навколишнього середовища Європейський Союз ухвалив спеціальну директиву для пристроїв, що використовують електроенергію - EUP (Energy using Products) -2005/32/EC. Це положення зобов'язує виробників електричної та електронної техніки дотримуватися певного рівня енергетичної ефективності.

Директива містить 19 різних секцій для різних класів пристроїв. Зовнішні джерела електроживлення регулюються статтею №7, вони повинні володіти мінімальним споживанням енергії при відсутності навантаження і максимальною ефективністю при підключеному електричному навантаженні.

Енергетична ефективність-це відношення вихідної потужності до вхідної. Чим більше ефективність, тим менше даремні втрати енергії. Це економить гроші, скорочує емісію шкідливих газів в атмосферу і тим самим захищає навколишнє середовище.

Положення набирає чинності з 27 квітня 2010 року. ANSMANN вже виробляє пристрої, сумісні з вимогами директиви, наприклад, нова серія блоків живлення APS.