Оберіть мову:   укр   рос  
Продукція Информація Про компанію
 

Компанія Ansmann відзначена премією«Würth Future»
З 22 по 24 січня 2013 відбувся Третій німецький конгрес Лідерів Світового Ринку (World Market Leaders).

Акумулятори Махе plus: готові до використання відразу після покупки
Одним з основних недоліків елементів живлення, що перезаряджаються в порівнянні зі звичайними лужними або літієвими акумуляторами є той факт, що їх не...

Типи сучасних батарей і особливості їх експлуатації
Передісторія Електрична батарея - це автономна хімічна система, що виробляє електроенергію.

Всі новини >>
 
 
Зарядний пристрій ANSMANN отримав нагороду Plus-X-Award
 

Универсальное зарядное устройство Digicharger Vario Pro от ANSMANN
Універсальний зарядний пристрій Digicharger Vario Pro від ANSMANN отримав дуже цінну нагороду «Plus-X-Award». Висококласне журі, що складається з відомих професійних журналістів та фахівців, нагородило цей пристрій у двох категоріях: за «інноваційність» та за «легкість у використанні». Завдяки незвичайній і продуманій конструкції новинка дає можливість заряджати сотні акумуляторних батарей від цифрових камер, відеокамер і мобільних телефонів.

Пристрій також дозволяє заряджати класичні круглі акумулятори розмірів AA і AAA. Одна з додаткових переваг «Pro» полягає в тому, що він може використовуватися як джерело енергії для USB-гаджетів, таких як MP3-плеєри або комп'ютерні пристрої. Якщо необхідно, споживач може використовувати підключену акумуляторну Li-Ion-батарею в якості запасного джерела енергії для USB-пристроїв.

Digicharger Vario Pro, оснащений ЖК-дисплеєм, може застосовуватися повсюдно (адаптери для ЄС, Великобританії та США включені в комплект поставки). Крім того, його можна використовувати в машині завдяки автомобільному адаптеру. ANSMANN надає 3-річну гарантію на свій продукт.