Оберіть мову:   укр   рос  
Продукція Информація Про компанію
 

Компанія Ansmann відзначена премією«Würth Future»
З 22 по 24 січня 2013 відбувся Третій німецький конгрес Лідерів Світового Ринку (World Market Leaders).

Акумулятори Махе plus: готові до використання відразу після покупки
Одним з основних недоліків елементів живлення, що перезаряджаються в порівнянні зі звичайними лужними або літієвими акумуляторами є той факт, що їх не...

Типи сучасних батарей і особливості їх експлуатації
Передісторія Електрична батарея - це автономна хімічна система, що виробляє електроенергію.

Всі новини >>
 
 
ANSMANN представляє ZEROWATT на виставці CeBiT-2009
 


ANSMANN AG, один з провідних виробників акумуляторів, технологій зарядки і джерел живлення, оголосив «війну» марному споживанню енергії в режимі очікування (standby), представивши нову лінійку "Zero-Watt".

Тільки в одній Німеччині зайва витрата енергії досягає більш ніж 20 млрд кВт / год і становить приблизно 10 - 20% від загального обсягу споживаної електроенергії в звичайній родині. Домочадці можуть потенційно економити сотні євро щороку за допомогою зменшення енергоспоживання в режимі standby. Крім економії, ця технологія забезпечує збереження навколишнього середовища, оскільки дозволяє скоротити на 20 мільйонів тонн викиди CO2 в атмосферу. З результатів ринкових досліджень ми знаємо, що більшість споживачів обізнані про проблему standby-живлення, однак її рішення не є таким вже простим. Багато електронних пристроїв, також як і джерело живлення, необхідно вимикати вручну, про що часто забувають. ANSMANN AG розробляє продукти, які застосовують технологію «Нульовий Ватт» (Zero-Watt-Technology), які можна використовувати в різних областях домашнього господарства - вони дуже легкі в експлуатації, безпечні і надають користувачеві повний контроль. ANSMANN AG подав заявку на патентування розробленої ним технології, вона перевищує вимоги програми US-Energy-Star, а також задовольняє майбутні екологічні принципи EU, які будуть обмежувати споживання потужності в режимі очікування. Подальше просування технології призведе до збільшення терміну служби електронних пристроїв, оскільки електронні компоненти не будуть перебувати під постійним впливом струму. Не менш важливо, що ця технологія дозволяє уникнути потенційного пошкодження електронних пристроїв, коли домочадців немає вдома. ANSMANN AG представить сімейство пристроїв, виконаних за допомогою технології Zero-Watt-Technology, на виставці Cebit в березні 2009.