Оберіть мову:   укр   рос  
Продукція Информація Про компанію
 

Компанія Ansmann відзначена премією«Würth Future»
З 22 по 24 січня 2013 відбувся Третій німецький конгрес Лідерів Світового Ринку (World Market Leaders).

Акумулятори Махе plus: готові до використання відразу після покупки
Одним з основних недоліків елементів живлення, що перезаряджаються в порівнянні зі звичайними лужними або літієвими акумуляторами є той факт, що їх не...

Типи сучасних батарей і особливості їх експлуатації
Передісторія Електрична батарея - це автономна хімічна система, що виробляє електроенергію.

Всі новини >>
 
   

Нагороди, отримані продукцією ANSMANNПро компанію

Компанія ANSMANN ENERGY GMBH була заснована в 1991 році. Сьогодні вона є однією з провідних у своїй галузі. З моменту свого заснування компанія спеціалізується на розробці і виробництві сучасних зарядних пристроїв і енергоємних акумуляторів. Асортимент ANSMANN включає в себе ще й первинні елементи живлення, акумуляторні збірки, аксесуари. Ліхтарі та блоки живлення доповнюють асортимент продукції.

Товари ANSMANN багаторазово займали вищі позиції в незалежних споживчих тестах по всій Європі. Продукція ANSMANN отримувала авторитетні нагороди понад 40 разів. Всі нагороди підтримують компанію і є стимулом для утримання передових ринкових позицій.

Продукція ANSMANN відповідає міжнародним стандартам якості і безпеки, про що свідчить сертифікат якості ISO 9001.

Вже 15 років в ANSMANN ENERGY GMBH працює команда професіоналів-розробників, конструкторів і фахівців з виробництва електротехнічних товарів. Весь асортимент продукції був розроблений у власній лабораторії компанії, спеціально обладнаній для розробки передових моделей зарядних пристроїв. У цій лабораторії німецькі фахівці створюють продукцію з істинно німецькою якістю.

 ПІДПИСКА НА НОВИНИ
 
Продукція Информація Про компанію Новини Контакти